Logo Tartak Kowal

O nas

Kim jesteśmy

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją opakowań z drewna dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze wyroby mają powszechne zastosowanie i są cenione przez naszych klientów za wysoką jakość ich wykonania. 

Działamy na rynku od 1992 roku, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. 

Nasz tartak znajduje się w miejscowości Krucz oddalonej o około 80km od Poznania. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a podczas produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy innowacyjne technologie.

Stosy palet
Tartak Kowal widok z lotu ptaka
Tartak Kowal
Zespół

Nasi specjaliści

Nasz zespół złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów, któzy mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę. 

Wszystkie produkowane przez nas opakowania z drewna są poddawane nieustannej kontroli na każdym etapie produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że spełaniają one wszelkie normy oraz standardy jakościowe. 

Oferta

Co produkujemy

Palety jednorazowe

Doskonałe do transportu i magazynowania różnego rodzaju towarów. Są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Palety przemysłowe

Mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Istnieje możliwość poddania ich obróbce fitosanitarnej z oznaczeniem IPPC.

Palety niestandardowe

Nasi klienci mogą zamówić u nas palety dopasowane do konkretnych potrzeb ich przedsiębiorstwa.


Trociny

O wysokich parametrach i bez dodatków organicznych. Powstają w trakcie obróbki drewna, które przed procesem poddane jest okorowaniu.

Kora

Produkowana przez nas kora ma szerokie zastosowanie przede wszystkim w ogrodnictwie. Świetnie nadaje się do ściółkowania gleby.

Drewno opałowe

Starannie wybieramy gatunki drzewa, które wyróżniają się doskonałymi parametrami spalania. Jest to ekologiczne i przyjazne dla środowiska paliwo opałowe.

Tarcica sucha z certyfikatem IPPC

Wytwarzamy tarcicę z certyfikatem IPPC, który świadczy o jej najwyższej jakości.

.

Historia

O nas w datach

W 2000 roku powstała nasza nowa hala do produkcji palet, a w 2018 roku wyposażyliśmy ją w nowoczesną linię produkcyjną, co pozwala nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Na terenie zakładu znajduje się również specjalistyczna suszarnia. Zapewnia ona spełnienie wszystkich surowych wymagań fitosanitarnych, które muszą zostać zapewnione w procesie produkcji. Dzięki temu nasz finalny produkt wyróżnia się trwałością i wytrzymałością. 

+ 0
Pracowników
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Wyprodukowanych palet rocznie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.